2169103 TEXTAR Гальмівні колодки до дисків
ALPINA; BMW B10 (E39); B10 Estate (E39); 5 (E39); 5 Touring (E39)
| Опис | |
| Тип запчасти | Аналог |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Код запчастини | 2169103 |
| Ширина внутрішньої накладки | 123.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 45 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 45 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 39 |
| Вага (кг) | 0,94 |
| Висота 1 [мм] | 45 |
| Висота 2 [мм] | 45 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Гальмівна система | Teves |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Назва бренду | TEXTAR |
| Номер WVA | 21691 |
| Тип запчастин | Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Ширина 1 [мм] | 123,2 |
| Ширина 2 [мм] | 122 |
| Ширина паковання [см] | 8,8 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 82071500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 789,13 ₴


