-5%

T36473 (7803-21573) Окружающий ролик GATES DRIVEALIGN MV IDLER
1 102,78 ₴
1 047,28 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: T36473
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпорація Gates зі штаб-квартирою в Денвері (США) є провідним виробником високотехнологічних гумових ременів і шлангів для промислового, гідравлічного, сільськогосподарського і автомобільного застосування. Корпорація Gates поставляє комплектуючі не тільки для великих автомобільних концернів і машинобудівних підприємств, але також і для ринку післяпродажного обслуговування. Автомобілебудування, транспорт, сільське господарство, гірничодобувна галузь, будівництво, оргтехніка, комп'ютери і харчова промисловість - основні галузі, в яких працює корпорація. Системи ремінних передач Gates виготовляються за OEM-замовленнями для багатьох виробників у всьому світі, що дозволяє корпорації Gates пропонувати аналоги заводських компонентів для післяпродажного обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | T36473 |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Optima, ix35, Getz, Carens, Accent i25, Sportage, Elantra, Ceed, Accent, i40, i30, Soul, Rio, Pro Ceed, Tucson, i20, I30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 33 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 10 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з канавками |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
| Кількість канавок | 5 |
| Назва бренду | GATES |
| Тип запчастин | Відвідний/напрямний ролик, поліклиновий ремінь |
| Ширина [мм] | 22 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047,28 ₴

