
0986495343 BOSCH Гальмівні колодки до дисків
1 282,70 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 0 986 495 343
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986495343 |
| Виробник | Bosch |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.8 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Ширина | 133 мм |
| Висота | 59.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 30 |
| Висота [мм] | 59,9 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Контакт попередження про знос | з вбудованим контактом попередження про знос |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Назва бренду | BOSCH |
| Номер WVA | 25692 |
| Тип запчастин | Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо |
| Товщина 1 [мм] | 17,5 |
| Товщина 2 [мм] | 17,8 |
| Ширина [мм] | 133 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 282,70 ₴







