-5%

T38024 (7803-21024) Окружающий ролик GATES DRIVEALIGN MV IDLER
961 ₴
912,63 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: T38024
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпорація Gates зі штаб-квартирою в Денвері (США) є провідним виробником високотехнологічних гумових ременів і шлангів для промислового, гідравлічного, сільськогосподарського і автомобільного застосування. Корпорація Gates поставляє комплектуючі не тільки для великих автомобільних концернів і машинобудівних підприємств, але також і для ринку післяпродажного обслуговування. Автомобілебудування, транспорт, сільське господарство, гірничодобувна галузь, будівництво, оргтехніка, комп'ютери і харчова промисловість - основні галузі, в яких працює корпорація. Системи ремінних передач Gates виготовляються за OEM-замовленнями для багатьох виробників у всьому світі, що дозволяє корпорації Gates пропонувати аналоги заводських компонентів для післяпродажного обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T38024 |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 113 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Kia, GMC, Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Blazer S10, C1500, Lacetti, Evanda, S15 Jimmy SUV, Nubira, Epica, K2500, Tahoe, S10, C2500, Nexia, Sephia, Vida, K1500, Suburban |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 33 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 17 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з канавками |
| Зовнішній діаметр [мм] | 113 |
| Кількість канавок | 6 |
| Назва бренду | GATES |
| Тип запчастин | Відвідний/напрямний ролик, поліклиновий ремінь |
| Ширина [мм] | 27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912,63 ₴



