Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jurid |
| Код запчастини | 573629J |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A6, A8, Q7 |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 65 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 65 мм |
| Товщина | 16.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 777,02 ₴

