Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jurid |
| Код запчастини | 573403J |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | A-Class, Q30, B-Class, QX30, GLA-Class |
| Ширина | 144.1 мм |
| Висота | 71.6 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Висота внутрішньої накладки | 71.6 мм |
| Товщина | 18.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 828,86 ₴

