
573011J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 070,66 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573011J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573011J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Meriva, Combo |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 51.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.4 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070,66 ₴
