
573219J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 596,24 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573219J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573219J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Audi, Bentley |
| Сумісність з моделлю | Continental, Continental Flying Spur, A4, A6, A8 |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Ширина | 116 мм |
| Висота | 59 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 596,24 ₴
