
562081JC JURID - Гальмівний диск
1 337,60 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 562081JC
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562081JC |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Висота | 40.3 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 337,60 ₴
