
562234JC-1 JURID - Гальмівний диск
2 369,25 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 562234JC-1
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562234JC-1 |
| Виробник | Jurid |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 29.3 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Висота | 55.5 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 369,25 ₴
