
567810J JURID - Гальмівний диск
1 921,70 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 567810J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 567810J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Vario |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Висота | 93 мм |
| Діаметр маточини | 145 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 921,70 ₴
