Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 563002JC-1 |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 32 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Висота | 54.5 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 978,95 ₴

