
573466J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 838,98 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573466J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573466J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Ширина | 116.3 мм |
| Висота | 59.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.9 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 838,98 ₴
