
571950J JURID - Гальмівні колодки до дисків
950,01 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 571950J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 571950J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Ширина | 126 мм |
| Висота | 63 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Висота внутрішньої накладки | 63 мм |
| Товщина | 18.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950,01 ₴
