-5%

571988J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 049,08 ₴
996,27 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 571988J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 571988J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 78 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Висота внутрішньої накладки | 78 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996,27 ₴
