
573656J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 773,23 ₴
- Більше 6 од.
- Код: 573656J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573656J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, NV300, Trafic |
| Ширина | 160.1 мм |
| Висота | 60.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.1 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 773,23 ₴
