
VKDS 836006 SKF Сайлентблок
300,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: VKDS 836006
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKDS 836006 |
| Довжина | 64 мм |
| Висота | 45.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 42.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300,90 ₴
