-5%

573611J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 420,37 ₴
1 348,88 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: 573611J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573611J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, CX-3 |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 55.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 55.7 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 348,88 ₴
