
573747J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 279,08 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573747J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573747J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Висота внутрішньої накладки | 52.1 мм |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Ширина | 125.7 мм |
| Висота | 52.1 мм |
| Товщина | 17.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279,08 ₴
