
572447J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 363,61 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: 572447J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 572447J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C-Crosser, Pajero, 4007 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Ширина | 149.8 мм |
| Висота | 58.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.7 мм |
| Товщина | 15.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 363,61 ₴
