
562641JC JURID - Гальмівний диск
2 077,74 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 562641JC
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562641JC |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, 308, 208, C4 |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Висота | 34.2 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 077,74 ₴
