Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKDS 335009 |
| Висота | 54.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 19.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 78.5 мм |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Antara, Captiva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959,04 ₴

