
573122J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 007,81 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 573122J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573122J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Opel, Chrysler, Chevrolet, Kia |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Zafira, Concorde, Meriva, Combo |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Ширина | 96 мм |
| Висота | 42.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 42.7 мм |
| Товщина | 15.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007,81 ₴
