
562070JC JURID - Гальмівний диск
1 401,54 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 562070JC
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562070JC |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Zafira, Combo, Meriva |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр маточини | 110 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 401,54 ₴
