
572449J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 700,63 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 572449J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 572449J |
| Виробник | Jurid |
| Сумісність з маркою | Acura, BYD, Honda |
| Сумісність з моделлю | FR-V, Legend, RL, Civic, G6 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 59.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.4 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700,63 ₴
