Корпорація Gates зі штаб-квартирою в Денвері (США) є провідним виробником високотехнологічних гумових ременів і шлангів для промислового, гідравлічного, сільськогосподарського і автомобільного застосування. Корпорація Gates поставляє комплектуючі не тільки для великих автомобільних концернів і машинобудівних підприємств, але також і для ринку післяпродажного обслуговування. Автомобілебудування, транспорт, сільське господарство, гірничодобувна галузь, будівництво, оргтехніка, комп'ютери і харчова промисловість - основні галузі, в яких працює корпорація. Системи ремінних передач Gates виготовляються за OEM-замовленнями для багатьох виробників у всьому світі, що дозволяє корпорації Gates пропонувати аналоги заводських компонентів для післяпродажного обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gates |
| Код запчасти | T36248 |
| Тип | Ролик |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | Multivan, Crafter, A4, A6, A5, Transporter, Q5 |
| Покрытие | Гладкое |
| Внешний диаметр | 70 мм |
| Внутренний диаметр | 8 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 33 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Назва бренду | GATES |
| Поверхность | Гладкая |
| Тип запчасти | Відвідний/напрямний ролик, поліклиновий ремінь |
| Ширина [мм] | 28 |
Информация для заказа
- Цена: 810,36 ₴







