Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | ELG5496 |
| Производитель | Mecafilter |
| Тип фильтра | Вставка |
| Виды топлива | Дизель |
| Внешний диаметр | 99.5 мм |
| Внутренний диаметр | 21.5 мм |
| Высота | 68 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Opel, Toyota |
| Совместимость с моделью | C4 Cactus, Grandland X, C5 Aircross, 308, Proace City, 208, Grandland / Grandland X, C3, Berlingo, C4, Combo, 508 |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 218 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 68 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 21,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 99,5 |
| Назва бренду | MECAFILTER |
| Тип запчасти | Фільтр палива |
| Тип топлива | Дизельне паливо |
Информация для заказа
- Цена: 549,11 ₴


