
561142JC JURID - Гальмівний диск
840,56 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 561142JC
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 561142JC |
| Виробник | Jurid |
| Висота | 41 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Kadett |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840,56 ₴
