
573632J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 325,68 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573632J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573632J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 48.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 48.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325,68 ₴
