
573465J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 724,83 ₴
- Більше 6 од.
- Код: 573465J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573465J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 18.4 мм |
| Ширина | 116.2 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class, SLC, GLA-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 724,83 ₴
