
573459J JURID - Гальмівні колодки до дисків
2 529,99 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 573459J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573459J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 19.1 мм |
| Ширина | 193.1 мм |
| Висота | 64.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота внутрішньої накладки | 64.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 194.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 529,99 ₴
