-5%

573658J JURID - Гальмівні колодки до дисків
927,70 ₴
881 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573658J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573658J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 15.1 мм |
| Ширина | 103.8 мм |
| Висота | 47.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 47.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Leaf, Qashqai, Koleos, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 881 ₴
