
571512J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 485,70 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 571512J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 571512J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 19.5 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Висота | 75 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота внутрішньої накладки | 75 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100, A8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485,70 ₴
