
573380J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 128,82 ₴
- Більше 6 од.
- Код: 573380J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573380J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 14.6 мм |
| Ширина | 110.5 мм |
| Висота | 37.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота внутрішньої накладки | 37.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, WRX, Legacy, Outback, XV |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 128,82 ₴
