
571946J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 083,66 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 571946J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 571946J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 20.6 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 66 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 083,66 ₴
