
573244J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 386,73 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573244J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573244J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 155.1 мм |
| Висота | 66.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66.4 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Scenic, Megane, Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 386,73 ₴
