
573296J JURID - Гальмівні колодки до дисків
2 101,58 ₴
- Більше 6 од.
- Код: 573296J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573296J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина | 131.7 мм |
| Висота | 77.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 77.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Aston Martin, Audi |
| Сумісність з моделлю | Vantage, DB9, Touareg, A3, Leon, TT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 101,58 ₴
