-5%

573159J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 946,34 ₴
1 848,38 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 573159J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jurid |
| Код запчастини | 573159J |
| Товщина | 19.8 мм |
| Ширина | 156.2 мм |
| Висота | 75 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Висота внутрішньої накладки | 75 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 848,38 ₴
