
573286J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 228,15 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573286J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573286J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 16.2 мм |
| Ширина | 106.2 мм |
| Висота | 45.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 45.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228,15 ₴
