
573284J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 425,74 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 573284J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573284J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 18.6 мм |
| Ширина | 131.1 мм |
| Висота | 62.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425,74 ₴
