
573316J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 421,41 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 573316J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573316J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 18.1 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота | 62.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 421,41 ₴
