Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 571873J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 74 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, Roadster V8, 7-Series, B10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 736,96 ₴

