
572453J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 362,89 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 572453J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 572453J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 57.9 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота внутрішньої накладки | 57.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1, Porter, Santa Fe, Rexton, H-1 / Starex, Actyon, Highway, Kyron |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 362,89 ₴
