
572478J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 666,47 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 572478J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 572478J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 52.9 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота внутрішньої накладки | 52.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Honda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accord, Magentis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 666,47 ₴
