-5%

571844J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 311,52 ₴
1 245,51 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 571844J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 571844J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 65 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 65 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 245,51 ₴
