
573222J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 584,32 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 573222J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573222J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 18.5 мм |
| Ширина | 98.7 мм |
| Висота | 48.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота внутрішньої накладки | 48.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 584,32 ₴
