-5%

572370J JURID - Гальмівні колодки до дисків
937,37 ₴
890,19 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 572370J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 572370J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 15.7 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 59 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота внутрішньої накладки | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з моделлю | Sigma, L200, L400, Lancer, Space Wagon, Space Runner, 3000 GT, Galant, Outlander, Pajero, Pajero Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890,19 ₴
