
572599J JURID - Гальмівні колодки до дисків
2 035,84 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 572599J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 572599J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 17.9 мм |
| Ширина | 143.7 мм |
| Висота | 83.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота внутрішньої накладки | 83.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, Sequoia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 035,84 ₴
