-5%

573209D JURID - Гальмівні колодки до дисків
837,83 ₴
795,66 ₴
- Більше 6 од.
- Код: 573209D
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573209D |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, C-Max, C30, C70, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795,66 ₴
