-5%

573122D JURID - Гальмівні колодки до дисків
739,01 ₴
701,81 ₴
- Більше 6 од.
- Код: 573122D
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573122D |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 15.2 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота внутрішньої накладки | 42.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Opel, Chrysler, Chevrolet, Kia |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Zafira, Concorde, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 701,81 ₴
